piątek, 21 marca 2014

Taki nasz dzisiejszy dzień...


Gdy obudziłam się rano i wyjrzałam przez okno, moim oczom ukazał się taki oto cudowny widok....
Pozachwycałam się tymi widokami troszeczkę po czym pomaszerowałam do Basieńkowego łóżeczka, z którego dobiegały miłe dla ucha dźwięki. Córa przywitała mnie promiennym uśmiechem po czym zajęła się dokładną obserwacją podsuniętego jej pod nos metkowca. Najpierw został on rozebrany Basiowym wzrokiem na części pierwsze , a później delikatnie i nieco nieśmiało obmacany :)Jednak..... to jeszcze nie jest zabawka dla Baśki - myśle,  ze jeszcze przyjdzie na nią czas :) 
Po śniadanku, porannej drzemce i po kolejnym posiłku wybrałyśmy się na spacer. Żal przecież zmarnować tak piękną pogodę na siedzenie w domku. Termometr pokazywał 19 stopni w cieniu ! Zapakowałyśmy się zatem do wózka i w drogę :)
Na spacerku również mogłyśmy podziwiać nasze piękne góry, a także rozkoszować się cieplutkimi promieniami słonecznymi :)

Wyobraźcie sobie, że pierwszy raz nasza córa przez 2/3 spaceru miała otwarte oczka i dzielne obserwowała tą naszą piękną wiosnę :) 

Po spacerku przyszła pora na zabawę, uśmiechy, jedzenie rączek i przytulasy. Do południa było jeszcze widać oznaki skoku rozwojowego, ale po spaceru wszystko zniknęło jak ręką odjął :) A teraz... 

Basia śpi...
Tatuś śpi... 
Więc i mamusia ucieka do łóżeczka.... 
Dobranoc :*

17 komentarzy:

 1. Oj już nie chwal się tak tymi widokami bo mine zazdrość zżera ! :D U mnie pięknie jest na starówce, ale tłumy takie że ledwo przejść można !
  My też zaliczyłyśmy spacer dzisiaj, pierwszy raz bez kocyka, tylko w dlugim body, getrach, sweterku i czapce, plus otwarta budka ! Już się nie mogę doczekać spacerów w lekkiej spacerówce w maju :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka śliczna dzieczynka.
  widoki macie piękne.

  http://nataliamumtobe.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zapierające dech w piersiach widoki! Kochana czyżbyś mieszkała u podnóża Tatr ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne sa te Wasze okolice! Az nogi sie rwa do spacerowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie widoki!!! Cudnie! Ja zza okna to co najwyżej hołdy widzę... Taki ot śląski krajobraz ;)
  Ale pogoda też piękna, też zachęca do wyjścia na dwór. Coś tam w ogródku bym musiała pogrzebać, jakieś kwiatki przesadzić, na razie prace ogrodowe ograniczyłam do szukania inspiracji w Internetach :D
  Pozdrawiam!!

  http://zwyklamamusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. oj też zazdroszczę takich widoków

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudownie :) nie mogę się doczekać kiedy pojedziemy w góry i łypnę okiem na Tatry :)
  Dzięki za te zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ piękne widoki witają Was na dzień dobry :) Nie dziwię się, że zakochalas się w tym miejscu. My już wyjelysmy wiosenne kurteczki, cieplejsze bluzy a spiworek zimowy już wyprany i schowamy :) Mam nadzieję, że już go wyciągać nie będziemy. Buziaki dla Was

  OdpowiedzUsuń
 9. Oł-łał! A u nas upał, dwugodzinny spacer w parku w krótkich rękawkach (my i połowa parku), ale to i tak nic, bo - uwaga - z obserwacji (liczba sztuk osób mających daną rzecz na sobie): krótkie spodenki (sztuk 8), kiecka do gołych nóg (sztuk 2) i - uwaga - SANDAŁY (sztuk 1).
  Baśka boska! <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Rany ja się na te twoje górskie zdjęcia nie mogę napatrzeć, uwielbiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zakochałam się w tych widokach! rewelacja <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie widoki to uczta dla oczy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Widoki niesamowite, ale kruszynka śliczniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 14. a malutkiej nie jest za cieplo w tym kombinezonie?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale cudne widoki masz za oknem :) Szkoda, że za oknem znowu szaro i ponuro :/

  OdpowiedzUsuń