O nas
Moja rodzina - mój cały świat. Najcenniejsze co posiadam.


MARTYNA
Góralka, ale nie od urodzenia. Żona, matka, córka, siostra, przyjaciółka, studentka. Niepoprawna optymistka. Pomimo swojego młodego wieku, staram się spełniać we wszystkich życiowych rolach. Dążę do tego, aby być cudowną żoną, wspaniałą matką i dobrą panią domu . Moją pasją są podróże i fotografowanie.
Prowadzenie bloga stało się częścią mnie. To mój pamiętnik, to zbiór moich sukcesów i porażek. To ubrane w słowa wyczyny mojej rozwijającej się w zawrotnym tempie córeczki. To moja przestrzeń. To spis moich przemyśleń dotyczących macierzyństwa. 

TOMEK
Moja miłość. Góral z krwi i kości. Realista stąpający twardo po ziemi. Mężczyzna, który zwraca uwagę na szczegóły, ceni sobie konkrety, nie lubi niedociągnięć. Mechanik z zamiłowania i z zawodu. Odważny człowiek skoro wziął sobie za żonę tak szaloną i sporo młodszą dziewczynę. 

BASIA
Dość długo wyczekiwany - najmłodszy członek naszej rodziny. Urodzona 2 stycznia 2014 r. 
Dziewczynka o cudownych niebieskich oczkach,  niesamowicie pogodna, uśmiechnięta i radosna.
Swoim istnieniem rozradowała nasze serca do granic możliwości, a każda jej nowa umiejętność sprawia, że rodzice tryskają z dumy.

3 komentarze:

  1. Jesteście mega cudni :D
    //Majka z Oliwierem

    OdpowiedzUsuń
  2. :-))))) Chyba mamy więcej wspólnego niż nam się na pierwszy rzut oka wydaje:-) Po pierwsze nosimy to samo nazwisko! po drugie pochodzę z gór (Zakopane) więc ze mnie jest też chyba mama góralka chociaż dziś już mieszkam zupełnie gdzie indziej! Pozdrawiam Was serdecznie *Zuza K.

    OdpowiedzUsuń